Newsy
CZYTASZ O:
Polska premiera Sony Xperia M5
0

Polska premiera Sony Xperia M5

by testuJEŻ22 stycznia 2016

Zaprezentowany w sierpniu 2015 roku smartfon został oficjalnie wpuszczony na polski rynek. Na średniej półce telefonów robi się coraz ciekawiej.

Sony ogłosił, że oficjalnie rozpoczęto w Polsce sprzedaż Xperii M5. Firma sama określa swój produkt, jako należący do średniej półki, jednak mogący pochwalić się mocnymi parametrami. Trzeba przyznać, że dane techniczne rzeczywiście są obiecujące: 5” wyświetlacz, ośmiordzeniowy procesor, pamięć RAM 3GB, aparaty 21,5 Mpx i 13 Mpx.

Z informacji bardziej szczegółowych warta podkreślenia jest ta dotycząca aparatu: pięciokątny ClearImage Zoom. Jego zadaniem jest umożliwienie zoomu bez utraty jakości. Aparat ma też szybki autofocus hybrydowy, umożliwiający zrobienie zdjęcia w ciągu 1/4 sekundy. Zdaniem producenta, dokładnie w momencie naciśnięcia migawki.

Choć na pierwszy rzut oka telefon nie ma żadnej oczywistej wady, co w przypadku średniej półki Sony zdarza się dość często, odstraszać może cena. 1799zł za telefon tej klasy to sporo. Fakt, ma do zaproponowania mocne parametry, ale w tej cenie można znaleźć coś lepszego.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ
Komentarze

Dodaj komentarz